30-lecie poradni dla młodzieży w Łodzi!

W ostatnim czasie miała miejsce Jubileuszowa konferencja zorganizowana z okazji 30-lecia Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Młodzieży w Łodzi.

Konferencja trwała dwa dni i oprócz świętowania tak wspaniałego Jubileuszu, przepełniona była wykładami prowadzonymi przez wielu specjalistów.

Współpraca Społecznej Akademii Nauk z ww. poradnią jest stała od wielu lat i opiera się m.in. na organizowaniu praktyk studenckich, co jest niezwykle ważnym elementem. Współpracujemy także przy organizacji szeregu szkoleń, a także konferencji. Warto również dodać, że Dyrektorem poradni jest wieloletni wykładowca SAN na kierunku pedagogika Pan Dariusz Nowak.

Społeczna Akademia Nauk stała się także partnerem tego wydarzenia, a reprezentował ją Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym Mirosław Olszewski, który miał zaszczyt wręczać nagrody laureatom konkursu zorganizowanego z okazji Jubileuszu.

Wszystkim pracownikom poradni, a także Panu Dyrektorowi raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności w realizacji celów zawodowych i osobistych. Niech codzienny trud pozostanie dla Państwa na zawsze źródłem, z którego będzie płynęło poczucie zawodowego spełnienia, a świętowany Jubileusz niech będzie inspiracją do realizacji kolejnych wyzwań, rozwoju osobistego i instytucyjnego.