Akcja charytatywna „Mocni Razem – Pomagamy!”

Podziękowania dla Społecznej Akademii Nauk za aktywne wsparcie akcji „Mocni Razem – Pomagamy!”

Akcja charytatywna „Mocni Razem – Pomagamy!” dobiegła końca.
Miło nam poinformować, iż podczas całej akcji udało się zebrać aż 29 406 zł.

Celem akcji była pomoc dla Mai, Antka i Tymka, którzy od lat zmagają się z chorobami, które całkowicie zmieniły ich dzieciństwo. W przypadku każdego z dzieci potrzebne są środki na kosztowne leczenie i rehabilitację – na ten cel właśnie zostaną przeznaczone wszystkie zebrane pieniądze.

Tę szlachetna inicjatywę od samego początku aktywnie wspierała Społeczna Akademia Nauk, która ufundowała m.in. nagrody dla uczestników turnieju koszykówki inaugurującego akcję.
Za okazane wsparcie i pomoc otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem, który w imieniu Władz Uczelni odebrał Pan Mirosław Olszewski – Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym.