Wspieramy takie inicjatywy :)

Dziewiętnastu młodych Bawarczyków i tyle samo Polaków ze szkół ponadpodstawowych spędziło razem kilka dni w powiecie bełchatowskim. W przygotowanym przez starostwo programie znalazło się wiele ciekawych punktów, których celem było umożliwienie młodzieży wzajemne poznanie, integracja, zdobywanie wiedzy o naszym regionie.

24.09.19
Bezpłatne szkolenie: zmiany w VAT i podatkach

W dniu 17.09.2019 r. w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie odbyło się spotkanie szkoleniowo-informacyjne organizowane przez Regionalną Izbę Gospodarczą wraz z Kancelarią Prawną Madejczyk przy wsparciu Społecznej Akademii Nauk Filia w Bełchatowie.

20.09.19
Ostatnie dni rekrutacji !!!

Serdecznie zapraszamy na ostatnie już Dni Otwarte w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie, które odbędą się w dniach 28/29 września (sobota-niedziela) w godzinach  9:00 - 14:00.

26.09.19