Przemysł 4.0. Obrady Okrągłego Stołu

„Znaczenie przemysłu 4.0 w transformacji energetycznej” będzie głównym tematem dyskusji „Obrad Okrągłego Stołu”, które odbędą się 6 grudnia br. w Dworze Słupia. Zapisy do udziału w spotkaniu potrwają do 4 grudnia.

02.12.22
Spotkania z praktykami

W listopadzie studenci kierunku Bezpieczeństwo Narodowe Społecznej Akademii Nauk spotkali się z przedstawicielami służb mundurowych, by poznać tajniki ich pracy.

02.12.22
Wspieramy Łódzkie Dni Informatyki

15 listopada br. rozpoczną się Łódzkie Dni Informatyki, największego eventu z obszaru ICT w naszym województwie. Społeczna Akademia Nauk wspiera tę inicjatywę.

04.11.22
szczegóły
ŁRRPP obradowała

W dniu 28 października 2022 r. odbyły się drugie obrady Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości.

03.11.22
Transformacja a rozwój gospodarczy regionu

W środę, 26 października odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu „Transformacja a rozwój gospodarczy regionu”. Wypracowanie kierunków rozwojowych, kluczowych dla transformacji energetycznej podregionów: bełchatowskiego, piotrkowskiego i sieradzkiego oraz dla całego województwa łódzkiego – to główne cele wspomnianego projektu. Przedsięwzięcie realizuje Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny. Patronem tego wydarzenia była m.in. Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości.

27.10.22
Jestem obrazem. Konkurs plastyczny

Właśnie ruszyła trzecia edycja Powiatowego Konkursu Plastyczno - Fotograficznego "Jestem Obrazem", organizowanego przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Kurnosie Drugim. Społeczna Akademia Nauk kolejny rok z rzędu z największą przyjemnością staje się częścią tego wydarzenia!

19.10.22
14 października Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Społeczna Akademia Nauk składa wszystkim nauczycielom akademickim i pracownikom administracji najserdeczniejsze życzenia, sukcesów zawodowych, satysfakcji i pomyślności w realizacji obowiązków akademickich i kształtowaniu młodych pokoleń.

14.10.22
Studiuj w SAN!

Jeszcze się zastanawiasz nad studiami w Społecznej Akademii Nauk? Wiemy, jak Cię przekonać na „Tak”!

14.10.22
I Kongres Radom Przyszłości

Rektor Społecznej Akademii Nauk dr hab. Roman Patora, prof. SAN członek Łódzkiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości oraz Dyrektor Biura ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym SAN Mirosław Olszewski, jako sekretarz Rady, zapraszają do udziału w I Kongresie Radom Przyszłości.

28.09.22