Aktualności

Diament BCC dla Rektora SAN

« wróć

Rektor Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, prof. dr hab. Roman Patora został uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2016. Wyróżnienie rokrocznie przyznaje BCC. Rektor SAN odebrał je czwarty raz. Wręczenie nagrody nastąpiło podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się 21 stycznia 2017 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Jury konkursu "Lider Polskiego Biznesu" Złotymi Statuetkami uhonorowało 11 firm i ich prezesów, a do nagrody nominowane były 23 przedsiębiorstwa. Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycję swoich firm na rynku.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie przedsiębiorstw oraz ich Szefów, za osiąganie nie tylko dobrych wyników finansowych, ale i budowanie trwałych, stabilnych podstaw działalności biznesowej, a także za dbałość o środowisko naturalne oraz zaangażowanie w akcje charytatywne i w działalność BCC na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

Konkurs ma pokazać opinii publicznej, że firmy należące do BCC mają duży potencjał adaptacji do zmieniających się warunków otoczenia, rozwijają się, inwestują, tworzą nowe miejsca pracy oraz skutecznie konkurują o rynek.