DOSTĘPNY WNIOSEK O ZAPOMOGĘ DLA STUDENTÓW SAN

Szanowny Studencie, Szanowna Studentko!

26 marca 2020 r. Społeczna Akademia Nauk otrzymała pozytywną decyzję Departamentu Szkolnictwa Wyższego w sprawie zwiększenia dotacji na fundusz stypendialny na rok akademicki 2019/2020 r. Prosimy Was o zapoznanie się z wnioskiem o przyznanie jednorazowej zapomogi. Zainteresowane osoby spełniające kryteria prosimy o postępowanie zgodnie z załączoną instrukcją oraz jak najszybsze wypełnienie wniosku.

Oświadczenie w formie jednorazowej zapomogi może ubiegać się student, który znalazł się przejściowo w trudnej sytuacji życiowej. W szczególności podstawą wnioskowania jest utrata przez studenta lub członka jego rodziny źródła dochodu, spowodowana ograniczeniami w funkcjonowaniu pracodawców związanymi z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii koronawirusa.
Więcej informacji w regulaminie świadczeń dla studentów Społecznej Akademii Nauk z dn. 12 września 2019 r.

PRZED WYPEŁNIENIEM WNIOSKU ON-LINE PRZYGOTUJ NIEZBĘDNE DOKUMENTY

1. Wniosek o przyznanie zapomogi z dotacji MNiSW z roku akademickiego 2019/20.
  2. Zaświadczenie od pracodawcy o utracie dochodu przez Studentkę/Studenta lub członka rodziny spowodowanego ograniczeniami w funkcjonowaniu pracodawców związanymi z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii, bądź inny dokument potwierdzający utratę dochodu spowodowaną sytuacją epidemiologiczną w kraju.
  3. Oświadczenie Studentki/Studenta - oświadczenie dotyczy składu rodziny w gospodarstwie domowym.
  4. Proszę o wypisaniu kto wchodzi w skład rodziny np.:
    mama – imię i nazwisko -data urodzenia,
    tata – imię i nazwisko -data urodzenia
    brat – imię i nazwisko -data urodzenia
    małżonek– imię i nazwisko -data urodzenia
    dziecko – imię i nazwisko -data urodzenia- data urodzenia.
  5. Informacja o sposobie płatności przyznanej pomocy materialnej.
  6. Oświadczenie o nieprowadzeniu wspólnego gospodarstwa domowego (jeśli dotyczy).

Do gospodarstwa rodziny zalicza się następujące osoby:

• Studentki/Studenta
  • Małżonka/i
  • rodziców, opiekunów prawnych i faktycznych Studentki/Studenta
  • będące na utrzymaniu osób, o których mowa w lit. a-c, dzieci niepełnoletnie, dzieci pobierające naukę do 26 roku życia, a jeżeli 26 rok życia przypada w ostatnim roku studiów, do ich ukończenia, oraz dzieci niepełnosprawne bez względu na wiek.

PO WYSŁANIU WNIOSKU ON-LINE

1. Po wysłaniu formularza on-line, Państwa wniosek zostanie sprawdzany pod względem formalnym (kompletność wniosku) i merytorycznym (spełnienie kryteriów).
  2. Czas rozpatrzenia wniosku, zgodnie z Kodeksem Postępowania Administracyjnego, to 30 dni. Jednakże, rozumiejąc obecną sytuację, dołożymy wszelkich starań, by okres ten skrócić do niezbędnego minimum.
  3. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku o zapomogę otrzymają Państwo dalsze instrukcje drogą mailową na adres, z którego został wysłany wniosek.
  4. Wersje papierowe dokumentów, po ustaniu stanu epidemii i po odwołaniu zawieszenia zajęć, należy wysłać pocztą tradycyjną z dopiskiem ZAPOMOGA na adres:

Społeczna Akademia Nauk
    Dziekanat (parter) ZAPOMOGA
    ul. Sienkiewicza 9
    90-113 Łódź

5. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować mailowo na adres: zapomogacv19@san.edu.pl

LOGOWANIE DO FORMULARZA ON-LINE ZA POMOCĄ KONTA SANet

Do logowania do formularza używamy konta zwanego SANet

• Studenci login: numeralbumu@student.san.edu.pl
  • Hasło startowe: Imię matki Twój pełen rok i dwucyfrowy miesiąc urodzenia
    Przykład: Anna199706

UWAGA! Jeśli logowałeś się już na koncie SANet, użyj indywidualnego hasła, które ustaliłeś podczas pierwszego logowania.

LOGOWANIESANet - Wypełnij formularz

Dodatkowa instrukcja do Logowanie do intranetu i Office 365

!!! W razie problemów z uzyskaniem dostępu prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej helpdesk@san.edu.pl !!!

UWAGA! PROSIMY O UWAŻNE WYPEŁNIENIE WNIOSKU, GDYŻ SYSTEM POZWALA, BY KAŻDY ZE STUDENTÓW MÓGŁ TYLKO RAZ WYSŁAĆ FORMULARZ ON-LINE !