Aktualności

„FIRMA NA MEDAL”

« wróć

Szanowni Studenci,

Akademickie Biuro Karier oraz Biuro ds. współpracy z otoczeniem społeczno –gospodarczym SAN serdecznie zapraszają wszystkie zainteresowane osoby z powiatu bełchatowskiego, prowadzące własną działalność gospodarczą do udziału w konkursie dla przedsiębiorców „FIRMA NA MEDAL”.

Konkurs dla przedsiębiorców, organizowany przez bełchatowskie starostwo, to działanie, które ma popularyzować dobre przykłady działalności gospodarczej w regionie. Kapituła konkursu złożona z przedstawicieli instytucji i organizacji związanych z biznesem ocenia firmy pod kątem kondycji finansowej, stylu zarządzania, wdrażania technologii przyjaznych środowisku, strategii rozwoju i tworzenia nowych miejsc pracy, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Kapitule przewodniczy starosta bełchatowski.

Uczestnicy konkursu „Firma na medal” zostaną ocenieni w następujących kategoriach: przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 1 roku do 3 lat; przedsiębiorcy prowadzący działalność powyżej 3 lat: małe firmy do 50 osób, średnie firmy powyżej 50 osób. Na przestrzeni 9 lat trwania konkursu na liście laureatów i wyróżnionych pojawiło się kilkanaście podmiotów. Ogłoszenie listy kolejnych zwycięzców konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali w pierwszym kwartale 2017 roku

Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu dostępne są pod poniższym linkiem:
http://www.powiat-belchatowski.pl/…/firma-na-medal-2017-r14…

Zgłoszenia należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Bełchatowie, ul. Pabianicka 17/19, 97 – 400 Bełchatów do dn. 31.01.2017 r.