I ty możesz zostać pomocnikiem świętego Mikołaja!

W poniedziałkowe popołudnie, 19.12.2016r. przekazaliśmy dary rzeczowe przygotowane dla Dzieci z Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Dzięki wspaniałym Pomocnikom Świętego Mikołaja w postaci naszych Studentów oraz Wykładowców udało nam się zebrać bardzo wiele potrzebnych artykułów: spożywczych, chemicznych, kosmetycznych oraz akcesoria dla Dzieci. W paczkach nie zabrakło również słodyczy, gier i zabawek.

Wizyta w placówce była okazją do rozmowy na temat potrzeb przebywających tam Dzieci oraz możliwych form pomocy, które jako Uczelnia moglibyśmy nieść w przyszłości. Dary przekazane zostały przez przedstawicieli Samorządu Studenckiego – Magdalenę Dobrysiewicz i Karinę Wawrzyńczak, które po przekazaniu paczek zostały w Domu Dziecka aby umilić czas małym dzieciom poprzez gry i zabawy.

Szanowni Państwo,
Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego uczestnictwa w świątecznej zbiórce pod hasłem „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ POMOCNIKIEM ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!”.

Jest to zbiórka na rzecz podopiecznych Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Biorąc udział w świątecznej zbiórce możemy okazać trochę wsparcia i miłości dzieciom, które najbardziej tego potrzebują. Naprawdę nie trzeba wiele, by dać milusińskim odrobinę szczęścia i uśmiechu w tym tak wyjątkowym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia. :)

Pokażmy dzieciom, że są wśród nas bezinteresowne, wartościowe osoby, które o nich myślą i nie są wobec nich obojętne. :)

Zbieramy:

• artykuły chemiczne, m.in.: proszki i płyny do prania, płyny do płukania, szampony, środki dezynfekcyjne, płyny do naczyń
  • kosmetyki oraz akcesoria dla dzieci, m.in.: pampersy, chusteczki nawilżane, pasty do zębów, kremy Bambino, smoczki, butelki, chusteczki higieniczne
  • artykuły spożywcze, m.in.: cukier, dżemy, majonez, koncentrat pomidorowy, makaron wieloziarnisty, amarantu, płatki kukurydziane, olej, herbatki owocowe i ziołowe, ciecierzyca, soczewica, mąka, ryż brązowy, miód, siemię lniane
  • gry i zabawki;
  • słodycze;
  • sprzęty: żelazko, czajniki elektryczne, maszynka do włosów

Miejsce zbiórki:

Społeczna Akademia Nauk – Wydział w Bełchatowie, ul. Czaplinecka 96

Czas trwania zbiórki:

Zbiórka trwa do 15 grudnia 2016r.

Podarujmy najmłodszym odrobinę świątecznej radości! ;-)