„Jestem obrazem” - to trzeba zobaczyć!

Nagrody w konkursie „Jestem obrazem” już w rękach laureatów!

Zakończył się pierwszy Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny „Jestem Obrazem” organizowany przez  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kurnosie Drugim przy współpracy między innymi ze studentami z Koła Naukowego Klub Aktywnego Pedagoga oraz Koła Naukowego Przedsiębiorczości Regionalnej działających w Społecznej Akademii  Nauk Filia w Bełchatowie.

Konkurs polegał na wybraniu dzieła malarskiego, a następnie sfotografowaniu siebie w taki sposób, by jak najwierniej je odtworzyć.

Kapituła konkursowa powołana przez Organizatora oceniała fotografie w następujących kategoriach:

- wierność z oryginałem,

- rekwizyty, scenografię, kostiumy,

- pomysłowość i ciekawą formę przekazu.

Odbiór konkursu okazał się zaskakująco pozytywny, ponieważ napłynęło aż… 145 prac z różnych placówek!

Inwencja twórcza uczestników sprawiła, że wszystkie prace ogląda się z zapartym tchem i ogromnym uśmiechem na ustach J

Zwycięzcami zostali:

Klasy IV-VI

1. Michał Janowski Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie,
  2. Sebastian Dobrzelak Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kurnosie Drugim,
  3. Zuzanna Stańczyk Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bełchatowie,

Klasy VII-VIII

1. Hania Duraj Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrzelowie,
  2. Julia Kuligowska zespół Szkolno-Przedszkolny w Kurnosie Drugim,
  3. Małgorzata Stanisz zespół Szkolno-Przedszkolny w Łękawie.

Jeszcze raz GRATULUJEMY! J

Jesteśmy dumni, że mogliśmy stać się częścią tego wydarzenia! Do zobaczenia w kolejnej edycji !

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich prac pod adresem:  https://fb.watch/2xqyoBMIz3/