KN Przedsiębiorczości Regionalnej - Firma z "POWEREM" własna firma z dotacją dla studentów!

Projekt „Firma z POWEREM!” jest realizowany  w ramach działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oferuje:

- dotacje na własną firmę - 23050,00 zł,

- comiesięczne wsparcie na 6 pierwszych miesięcy prowadzenia firmy - do 2600,00 zł netto/miesięcznie,

- szkolenia z zakresu: prowadzenia firmy, prawa i księgowości, biznesplanu, reklamy i negocjacji,

- stypendium szkoleniowe,

- zwrot kosztów dojazdu na szkolenia.

Grupa docelowa projektu to 40 osób w wieku od 18 do 29 lat, które są:

- bierne zawodowo (studenci studiów stacjonarnych/niestacjonarnych lub osoby na urlopie wychowawczym)

lub

- bezrobotne niezarejestrowane w powiatowym urzędzie pracy (gotowe do podjęcia pracy i aktywnie poszukujące zatrudnienia).

Osoby te:

• mieszkają lub uczą się na terenie jednego z tych powiatów: bełchatowski, opoczyński, m. Piotrków Trybunalski, piotrkowski, radomszczański, tomaszowski

oraz

• straciły zatrudnienie po 1 marca 2020r. w związku z wystąpieniem pandemii COVID-19.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej www.ppt.belchatow.pl

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Nabór do projektu ruszy już wkrótce, dokumentacja rekrutacyjna będzie dostępna w marcu 2021r.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół projektowy „Firma z POWEREM!”

tel. 881-551-200

email: power@ppt.belchatow.pl