Aktualności

Kobyłki 2014 - Turniej Mikstów

« wróć

Kolejny Turniej Mikstów już za nami. Choć pogoda nie dopisała to frekwencja w tym roku pozytywne nas zaskoczyła. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział osiem par, które rozegrały turniej systemem brazylijskim. Z meczu na mecz robiło się coraz ciekawiej, a wyniki były bardziej wyrównane. 

Ostatecznie w meczu o trzecie miejsce spotkały się pary Paulina Szyda/Mateusz Mroczkowski oraz Paulina Błaszczyk/Tomek Cieślak. Po zaciętym pojedynku górą była para Paulina/Mateusz wygrywając 21-16, tym samym plasując się na najniższym stopniu podium. W meczu finałowym spotkały się dwie pary, które w zeszłorocznym turnieju również walczyły o zwycięstwo w turnieju.

Marta Kłaczek/Piotr Kłaczek oraz Magda Wrzesiak/Krzysztof Kozikowski zafundowali nam emocjonujący i wyrównany finał, w którym ostatecznie górą była para Marta/Piotr, która wygrała 21:18, rewanżując się za zeszłoroczną porażkę i odnosząc triumf w turnieju o puchar Siatkarza. Fundatorem nagród dla najlepszych siatkarzy była Społeczna Akademia Nauk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnej formy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Turnieju Mikstów.