Kontakt

Kontakt

Społeczna Akademia Nauk Filia w Bełchatowie
(budynek ZSP nr 1) 
ul. Czapliniecka 96 
97-400 Bełchatów
Tel.: +48 44 788 46 22

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

E-mail: 

Studenci: studentbelchatow@san.edu.pl
Biuro: belchatow@san.edu.pl

UWAGA!

Szanowni Państwo,

zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Rektora z dn. 21 maja 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Społecznej Akademii Nauk od dnia 25 maja 2020 r. do 30 września 2020 r., informujemy, że:

  1. kształcenie na studiach I, II stopnia, studiach jednolitych magisterskich oraz studiach podyplomowych i kursach nadal będzie odbywać się zdalnie z wykorzystanie metod i technik kształcenia na odległość. Dotyczy to również egzaminów, zaliczeń oraz konsultacji wykładowców.
  2. zaleca się procesowanie spraw w działach administracyjnych z wykorzystaniem drogi elektronicznej (e-maile, skany) lub za pomocą kontaktów telefonicznych. Korespondencja w formie papierowej powinna zostać ograniczona do niezbędnego minimum.

    Jeżeli sprawa wymaga pojawienia się interesanta w Dziekanacie Filia Bełchatów, prosimy o zapoznanie się z zasadami przyjmowania interesantów w budynkach Społecznej Akademii Nauk:

 1. Dla uniknięcia kolejek i gromadzenia się interesantów w budynkach, wymaga się, aby interesanci (studenci, absolwenci, kandydaci na studia, itp.) uprzednio umawiali się telefonicznie lub mailowo, na wizytę w działach administracyjnych uczelni. 

2. Na wizytę przyjdź bez osoby towarzyszącej. Jeśli Twoja sytuacja wymaga obecności opiekuna lub innej osoby, przed wizytą uprzedź o tym pracownika.

3. Podczas wizyty miej zakryte usta i zachowaj wymaganą odległość 1,5 m od pracownika.

4. Przy drzwiach znajdziesz płyn do dezynfekcji rąk, użyj go przy wejściu – nawet jeśli masz założone rękawiczki jednorazowe.

5. Strefa dla interesantów może być oddzielona od strefy biurowej przesłoną ochronną z pleksi, z opcją możliwości przekazania dokumentów.

6. Dodatkowo w Twoim zasięgu będzie znajdował się pojemnik przeznaczony na dokumenty, które będziesz zostawiał na uczelni.

7. Środki piśmiennicze wykorzystywane przez interesantów leżą w specjalnym pojemniku i są dezynfekowane po każdym użyciu.

8. W działach administracyjnych jednocześnie może przebywać ograniczona liczba interesantów – w zależności od powierzchni biura. Przed wejściem do każdego pomieszczenia biurowego znajduje się informacja o maksymalnej liczbie interesantów. Jeśli wchodząc zobaczysz, że w pomieszczeniu znajduje się już dozwolona liczba osób, zaczekaj przed wejściem. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości – 1,5 m od innych.

9. Interesanci, którzy przejawiają objawy chorobowe (np. katar, kaszel, itp.) nie będą obsługiwani.

Formularz kontaktowy

* Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne, ale konieczne do prowadzenia komunikacji w zakresie, którego dotyczy formularz.