Aktualności

Najlepsza Uczelnia w województwie i Twoim mieście !!!

« wróć

     !!! SAN znów najlepsza w Bełchatowie i województwie łódzkim - Ranking Perspektyw 2019 !!!

Czy wiesz, że wybierając studia w Społecznej Akademii Nauk stajesz się studentem najlepszej uczelni niepublicznej nie tylko w Twoim mieście, ale i całym województwie łódzkim?? (według Rankingu „Perspektywy 2019”)

Uczelnia zajmuje wysokie miejsca także w kilku innych kategoriach rankingowych -  SAN jest na 1. miejscu m.in. w kategorii Umiędzynarodowienie (pod względem osób studiujących w języku obcym, studentów cudzoziemców oraz wielokulturowości środowiska studenckiego).  

Celem naszej Uczelni jest wyposażenie studentów i absolwentów w solidną wiedzę oraz rzetelne umiejętności praktyczne niezbędne na rynku pracy. Społeczna Akademia Nauk jest od wielu lat jedną z najczęściej wybieranych Uczelni niepublicznych w Polsce. Ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w szkolnictwie wyższym, prestiżowe rankingi oraz przyznane Uczelni certyfikaty jakości odzwierciedlają wysoki poziom edukacji i nieustanne podnoszenie jakości kształcenia. 

Mając na uwadze powyższe zapraszamy do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych:

http://belchatow.san.edu.pl/oferta/studia-i-stopnia

To już ostatni dzwonek na wybór odpowiednich studiów, które będą dla Was przepustką do dynamicznego rozwoju kariery zawodowej!