Nasz Projekt – Herb Bełchatowa podczas finału WOŚP

Dnia 14.12.2013 r. w budynku Społecznej Akademii Nauk Wydział w Bełchatowie doszło do wykonania niezwykłego projektu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Studentki trzeciego roku Pedagogiki wykonały metodą malowania dłońmi i palcami Herb Bełchatowa, który wspomoże 22. finał akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pragniemy poinformować, że koordynatorem projektu była nasza studentka Agata Stępień, która wspólnie z koleżankami udowodniła, że można polegać na młodym pokoleniu – ludzi odpowiedzialnych, kreatywnych i z pasją. Należy wspomnieć, że Pan Mirosław Olszewski - Dyrektor Społecznej Akademii Nauk Wydział w Bełchatowie, również przyczynił się do stworzenia Herbu Bełchatowa.

Inicjatywa Studentek III roku Pedagogiki Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie została objęta Patronatem Honorowym przez Prezydenta Miasta Bełchatowa, który wyraził pełen podziw dla zaangażowania i energii młodych ludzi – takich jak nasi studenci. Docenił zapał, pomysłowość oraz twórczą inicjatywę, którą przełożyły na bezinteresowną pomoc osobom potrzebujących.

Serdecznie zapraszamy do licytacji naszego Projektu – Herbu Bełchatowa podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.