Aktualności

Oferty pracy

Szanowni Państwo,

Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk zaprasza do zapoznania się z poniższą ofertą pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji i sprzedaży Spółka BEWA - jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków - poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PRODUKCJI I LOGISTYKI

Miejsce pracy: Ruszczyn obok Kleszczowa (pow. radomszczański, woj. łódzkie)

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie do systemu zmian w drzewach produkcyjnych zawierających komponenty
– surowce i materiały uzgodnione jako obowiązujące w określonym przedziale czasowym,
- kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji produkcyjnej w wymienionym powyżej zakresie,
- koordynacja procesów logistycznych związanych z wprowadzonymi zmianami (zakupy, wydania surowców),
- współpraca z działem Kontroli Jakości, Zaopatrzeniem oraz Magazynem w zakresie koordynacji realizacji i rozliczania zleceń,
- ścisła współpraca z innymi działami m. in. w procesie zbierania i dbania o jakość danych,
- nadzór nad prawidłowym rozliczeniem produkcji w programie SAP,
- nadzór nad poprawnością danych magazynowych i produkcyjnych w programie SAP
- wykonywanie analiz dotyczących zużycia materiałów i półproduktów,
- sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych i logistycznych,
- uczestniczenie w procesie prawidłowego dokumentowania zdarzeń logistycznych – przyjęć, wydań wyrobu gotowego oraz rozliczeń zleceń transportowych,
- uczestniczenie w procesie prawidłowego rozliczenia salda palet oraz prawidłowego rozliczania zleceń transportowych związanych z pozyskaniem wszelkich nośników transportowych.

Wymagania:
- absolwent kierunków studiów – inżynieria produkcji, inżynieria zarządzania, logistyka (lub student ostatniego roku)
- znajomość programu Excel oraz SAP (lub łatwość w pozyskiwaniu wiedzy
w tym zakresie),
- wysoka komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i dociekliwość,
- samodzielność i dokładność w realizacji powierzonych zadań,
- umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia.
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
- pozytywną atmosferę pracy,
- szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@bewa.pl