"Płomień w cieniu" p. Ewa Kaczmarczyk - zaproszenie na spotkanie:)

W imieniu p. Ewa Kaczmarczyk Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Społecznej Akademii Nauk zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na prezentacje jej najnowszej książki pod tytułem "PŁOMIEŃ W CIENIU".

>> Płomień w cieniu, to opowieść o miłości wyjątkowej.Miłości ponad wszystko.Takiej na dobre i na złe, aż do końca, bez względu na to, co serwuje codzienność. <<

Spotkanie odbędzie się w dniu 30 stycznia 2020 r. o godz. 16 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku przy ul. Narutowicza 4.

Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę naszej wspaniałej pisarki:

Pani Ewa Kaczmarczyk pochodzi z Radomska. Zakochana w poezji i malarstwie, fotografii, zauroczona magią chwili, czasu bycia i przemijania, zmierzyła się z tworzeniem. Kocha sztukę, poezję, muzykę, piękne krajobrazy, chwile zamyślenia, uwielbia uśmiech na twarzach swych podopiecznych od dzieciaka do seniora. Pisze wiersze, opowiadania, bajki, prozę oraz Ikony, trochę rysuje i maluje.Publikacje w licznych almanachach, antologiach oraz czasopismach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Zdobywczyni nagrody w konkursie Polish American Poets Academy wiersz miłosny "Mam" (2005) i w konkursie wiersz dla mamy "Mamo" (2007) WALLINGTON USA.Członkini Stowarzyszenia Literackiego "Ponad". Autorka wielu tomików wierszy m.in. "Wakcyna przygoda w różowych okularach" (2008), "Słowa różą pisane" (2009), "Zamyślenie" (2009), "Niepewność" (2016), "Peron literacki" (2016), "W zwierciadle ciszy" (2017). Założycielka grupy poetyckiej ZAMYŚLENIE jak również Salonu Poezji Inaczej. W wolnej chwili prowadzi Fundację Aktywne Centrum Edukacji oraz wspiera wydarzenia w Radomsku, założycielka Radomszczańskiego Uniwersytetu III Wieku przy Społecznej Akademii Nauk .