Aktualności

Połowinki 2016

« wróć

Już za nami super zabawa! Dnia 1.04.2016 roku odbyły się kolejne studenckie POŁOWINKI w Klubie STRYCH (ul. Kościuszki 27) w Bełchatowie. Na imprezie obecni byli studenci z wszystkich roczników i kierunków.

Uczestnicy studiów dziennych i zaocznych ponownie mieli okazję do zintegrowania się, którą w pełni wykorzystali, pokazując, że nic nie stoi na przeszkodzie do wspólnej, świetnej zabawy.

Cieszymy się, że studencki event organizowany przez nasz Samorząd oraz władze bełchatowskiego Wydziału cieszył się taką popularnością i zapraszamy na kolejne wydarzenia!

Na dwudziestu pierwszych studentów czekały niespodzianki, które rozeszły się w mgnieniu oka! Natomiast dla wszystkich imprezowiczów, przez całą noc dostępne były atrakcyjne zniżki na barze. Imprezę poprowadził znakomity DJ Jacob M, któremu serdecznie dziękujemy za wiele tanecznych melodii porywających nas na parkiet.

Wszystkim uczestnikom piątkowej zabawy dziękujemy za tak liczne przybycie, za ich entuzjazm, energię i wiele uśmiechów! ;) To dzięki Wam bawiliśmy się do białego rana w fantastycznej atmosferze. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!