Pomocnicy Świętego Mikołaja w akcji!

W poniedziałkowe popołudnie, 16.12.2019r. przekazaliśmy dary rzeczowe przygotowane dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "KAMIL" w Strzałkowie.

Dzięki wspaniałym Pomocnikom Świętego Mikołaja w postaci naszych Studentów oraz Wykładowców udało nam się zebrać bardzo wiele potrzebnych artykułów: spożywczych, chemicznych, kosmetycznych oraz akcesoria dla Dzieci. W paczkach nie zabrakło również słodyczy, gier i zabawek.

Wizyta w placówce była okazją do rozmowy na temat potrzeb przebywających tam Dzieci oraz możliwych form pomocy, które jako Uczelnia moglibyśmy nieść w przyszłości.

Dary przekazane zostały przez przedstawiciela Samorządu Studenckiego, który po przekazaniu paczek został w placówce, aby umilić czas małym dzieciom poprzez gry i zabawy.