Porozumienie o współpracy - Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie

Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie podpisała porozumienie z Publicznym Gimnazjum nr 4 w Bełchatowie, którego dyrektorem jest mgr Anna Szczęsna, współpracująca z naszą uczelnią m.in. w zakresie prowadzenia ćwiczeń ze studentami pedagogiki i fizjoterapii.

Gimnazjum odwiedził prof. Henryk Cudak oraz dr Adam Gogacz w asyście dyrektora Wydziała Zamiejscowego SAN w Bełchatowie, mgr Mirosława Olszewskiego. W ramach podpisanego porozumienia studenci pedagogiki i fizjoterapii mogą liczyć m.in. na pomoc w organizowaniu praktyk zawodowych, współpracę w organizowaniu wolontariatu wśród studentów na rzecz szkoły, możliwość obserwacji różnego rodzaju zajęć szkolnych, możliwość obserwacji i prowadzenia zajęć korekcyjnych, pomoc w prowadzeniu badań pedagogicznych np. do pracy licencjackiej/magisterskiej. We wszystkich przypadkach objętych Porozumieniem należy się kontaktować z P. Dyrektor pod nr tel. 44 634 80 98 (sekretariat) lub 44 634 80 99. Pani mgr Anna Szczęsna udostępnia też adres e-mail dla studentów: aszczesna@o2.pl.

Zachęcamy: piszcie, pytajcie, korzystajcie z pomocy!