Relacja z wręczenia nagród studentom fizjoterapii

17.11.2013 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród studentkom III roku fizjoterapii, które zwyciężyły w konkursie zorganizowanym na skrypt medyczny w języku niemieckim przez Naukowe Koło Języka Niemieckiego „Medizin-Deutsch” w ramach działalności Akademickiego Biura Karier.

Przypominamy, iż konkurs polegał na stworzeniu dowolnego skryptu w języku niemieckim, który dotyczył: części ciała, wyposażenia w szpitalu lub klinice rehabilitacyjnej, personelu medycznego, odzieży medycznej itp.

Wręczenia albumów anatomicznych wraz z dyplomami gratulacyjnymi dokonał Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Bełchatowie - dr inż. Mirosław Wasielewski, natomiast dyrektor regionalny SAN Łódź – mgr Mirosław Olszewski podziękował nagrodzonym za zaangażowanie i efektywną pracę oraz gorąco zachęcił wszystkich studentów Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie do realizowania swych pasji naukowych w ramach konkursów i projektów realizowanych w ramach działalności Kół Naukowych.

Pragniemy poinformować raz jeszcze, iż zwyciężczyniami innowacyjnego konkursu zostały:

1. Apolonia Dziergwa
  2. Marta Mielczarek