Aktualności

Rusza kolejna edycja studiów MBA !!!

« wróć

Ruszył kolejny nabór na Studia Podyplomowe MBA w Bełchatowie!

Właśnie teraz rozpoczynamy nabór na drugą już edycję Studiów Podyplomowych MBA w Bełchatowie!

Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową promocję.

Zapisując się do 31 stycznia 2021 r. zaoszczędzisz aż 500 zł!

Nie warto czekać! Zapisz się już dziś!

Zastanawiasz się, czym są Studia Podyplomowe MBA?

Studia skierowane są do osób chcących pełnić funkcje kierownicze wyższego szczebla, zasiadać w radach nadzorczych, kierować przedsięwzięciami rozwojowymi oraz sprawnie poruszać się w świecie nowoczesnego biznesu.

Naszym celem jest wyposażenie osób z doświadczeniem menadżerskim w umiejętności kompleksowego kierowania instytucjami z różnych dziedzin działalności gospodarczej.

Stawiając na unikatowość naszych ofert, wykluczyliśmy z programu liczne zbędne treści kształcenia charakterystyczne dla wielu oferowanych programów MBA opartych jedynie na teorii biznesu.

Czym to zaowocuje?

Absolwent uzyskuje świadectwo Executive MBA potwierdzające nabycie uprawnień do zasiadania w radach nadzorczych i zarządach spółek z udziałem Skarbu Państwa!

Zajęcia odbywać się będą podczas zjazdów organizowanych co 2 tygodnie w soboty i w niedziele przez 2 semestry.

W okresie nadzwyczajnym, gdy realizacja zajęć w trybie niestacjonarnym w siedzibie Uczelni nie jest możliwa, program będzie realizowany zdalnie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. 

Zajęcia prowadzone są w języku polskim i realizowane jako warsztaty doskonalące umiejętności i utrwalające wiedzę słuchaczy. Uczestnicy programu biorą udział w zajęciach, w których ich wiedza weryfikowana jest podczas wykonywania studiów przypadków, a umiejętności utrwalane w trakcie wykonywania zleconych zadań.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem studiów oraz wszelkimi informacjami dotyczącymi opłat i rekrutacji http://belchatow.san.edu.pl/oferta/executive-mba-belchatow

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu pod numerami telefonów 42 664 22 55 lub 44 788 46 22 lub pod adresem e-mail: mba@san.edu.pl