SAN z certyfikatem zaufania i dobrej woli!

SAN z certyfikatem zaufania i dobrej woli!

Już kolejny rok z rzędu jako Społeczna Akademia Nauk wspieramy wiele stowarzyszeń w tym właśnie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Radomsku przy SAN.

Jest to społeczność słuchaczy, w skład których  wchodzą ludzie z niezwykłą pasją i zaangażowaniem w zdobywanie wiedzy wbrew stereotypom wiekowym.

Uniwersytet swoją działalność realizuje w formie wykładów, seminariów, zajęć warsztatowych, ćwiczeń, wycieczek, imprez plenerowych, integracyjnych itp., które jako Filia Społecznej Akademii Nauk z dumą wspieramy. Działania te mają służyć przeciwdziałaniu samotności, stagnacji, a także społecznemu i technologicznemu wykluczeniu.

Uśmiech, wdzięczność i życzliwość słuchaczy oraz Pani Prezes  są dla nas najlepszym wynagrodzeniem za podejmowane działania.

Certyfikat w imieniu Społecznej Akademii Nauk odebrał Dyrektor Mirosław Olszewski.