Aktualności

Siatkarska sobota w Drużbicach !

« wróć

Szczerców rozbity! Sobotnie derby powiatu zakończyły się przekonującym zwycięstwem siatkarzy GLKS Siatkarz Drużbice. Pewną grę we wszystkich elementach odzwierciedla wynik spotkania. Cały mecz trwał 51 minut, drużyna GLKS kontrolowała przebieg spotkania od początku do końca co idealnie pokazuje wynik z początku trzeciego seta, 9:0 dla Siatkarza!

Po meczu została wręczona nagroda MVP ufundowana przez Społeczną Akademię Nauk w Bełchatowie. Decyzją sędziów otrzymał ją atakujący Siatkarza Michał Ślipek. Kolejne spotkanie już za tydzień, a rywalem zespołu będzie drużyna UKS Volley Działoszyn.

GLKS Siatkarz Drużbice 3:0 LKS Astoria Szczerców (25:13, 25:12, 25:9) MVP spotkania : Michał Ślipek (GLKS Siatkarz Drużbice)

Niestety dziewczyny GLKS Siatkarza Drużbice nie mogą zaliczyć ostatnich meczy do udanych. W środę, w ramach rozgrywek ŁALS, dziewczyny uległy zespołowi Wyborowe 3:0 i nadal pozostają bez zwycięstwa w lidze. Piątkowe spotkanie z Grid Volley zostało przełożone, mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany 4 grudnia w Drużbicach. Również inauguracja ALPSK nie poszła po myśli siatkarek, w meczu z Omegą Kleszczów także przegrały 3:0. Miejmy nadzieję, że dziewczyny w końcu złapią rytm i dadzą nam niejeden powód do radości w tym sezonie.

GLKS Siatkarz Drużbice 0:3 Wyborowe, ŁALS (23:25, 22:25, 23:25) GLKS Siatkarz Drużbice 0:3 LKS Omega Kleszczów, ALPSK (16:25, 21:25, 20:25) MVP spotkania : Aleksandra Pielużek (LKS Omega Kleszczów)