Spotkanie informacyjne z funkcjonariuszami Łódzkiej Policji

Szanowni Państwo,
Dnia 26 listopada 2016 roku w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie odbyło się spotkanie informacyjne z funkcjonariuszami Łódzkiej Policji dotyczące naboru do służby w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi.

Podczas spotkania Studenci dowiedzieli się jakie wymagania stawiane są kandydatom do służby w Policji oraz jak wygląda procedura rekrutacji. Funkcjonariusze wyjaśnili również na czym polegają testy, które należy przejść aby dostać się do Policji:

• test wiedzy;
  • ocena sprawności fizycznej (Studenci mieli okazję obejrzeć film instruktażowy przedstawiający test sprawności stosowany wobec kandydatów do służby w Policji);
  • test psychologiczny Multiselect.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia! ;-)

Spotkanie informacyjne

Szanowni Studenci,
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych z funkcjonariuszami łódzkiej policji, które będą dotyczyły procedury naboru do służby w policji.

Podczas spotkań dowiecie się jakie wymagania stawiane są kandydatom do służby w policji oraz jakie dokumenty aplikacyjne należy złożyć. Funkcjonariusze odpowiedzą na wszelkie Wasze pytania oraz wątpliwości.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 26.11.2016 r. o godz. 11:30 w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96.

Dokładny termin oraz godziny spotkań zostaną podane po zakończeniu zapisów.

Szczegółowe informacje na temat spotkań informacyjnych można uzyskać w Biurze ds. współpracy z otoczeniem społeczno - gospodarczym, tel. 44 680 11 40, e-mail: wspolpraca@spoleczna.pl

Zapisy przyjmujemy w dziekanacie SAN w Bełchatowie do dn. 20.11.2016r.