Aktualności

Spotkanie informacyjno-promocyjne w Społecznej Akademii Nauk

« wróć

W dniu 28 maja w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie za pośrednictwem mgr Mirosława Olszewskiego dyrektora SAN w Bełchatowie oraz Pani dr Doroty Nawrat odbyło się spotkanie informacyjne o usługach i ofercie Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Bełchatowie.

Jednostka ta realizuje usług doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy, swoją ofertę kieruje do:

  • młodzieży uczącej się,
  • osób bezrobotnych,
  • osób poszukujących pracy.

Spotkanie z słuchaczami Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie poprowadziła mgr Magdalena Maciaszczyk – pośrednik pracy, która podczas wizyty przybliżyła słuchaczom działalność Młodzieżowego Centrum Kariery oraz omówiła zakres świadczonych usług w ramach prowadzonego przez jednostkę doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy. Ponadto przedstawiła specyfikę lokalnego rynku pracy oraz oferty pracy dostępne w jednostce.

Podczas spotkania przekazano słuchaczom ulotki informacyjne, a osoby zainteresowane miały możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

Kolejne spotkanie informacyjno-promocyjne ze słuchaczami Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie zaplanowano na 7 czerwca 2016r., spotkanie odbędzie się podczas zajęć z Panią dr Dorotą Nawrat.