Szkolenie "Jak badać społeczność - metody badań socjologicznych"

Drodzy Studenci!
W ramach działalności Klubu Aktywnego Pedagoga zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Jak badać społeczność – podstawy badań socjologicznych, które odbędzie się 18 listopada 2014 r. (wtorek) o godz. 10.00 w budynku Społecznej Akademii Nauk przy ul. Czaplineckiej 96, Bełchatów.

Podczas czterogodzinnego szkolenia będziecie mieli możliwość poznania podstaw prowadzenia badań oraz zapoznacie się z metodami zbierania danych, sposobem ich prezentacji i interpretacji.

Uczestnicy poznają dobre praktyki i dowiedzą się jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów oraz jak korzystać w swoich pracach dyplomowych z badań socjologicznych. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez fachowych trenerów.

Uwaga! Uczestnicy szkolenia otrzymują:

1. wydruk z konspektem szkolenia
  2. materiały szkoleniowe i edukacyjne w wersji elektronicznej
  3. materiały do części warsztatowej (przykłady prawidłowych i nieprawidłowych kwestionariuszy i ankiet)
  4. certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
    Zgłoszenia przyjmuje mailowo (studentbelchatow@spoleczna.pl) lub telefonicznie (44 788 46 22) p. Kinga Banasiak do piątku 14.11.2014 r.

Uwaga!

Obowiązkowe uczestnictwo w szkoleniu studentów studiów stacjonarnych kierunku: Resocjalizacja z profilaktyką społeczną i prewencją kryminalną.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.