Tak właśnie tworzy się nowa, muzyczna historia!

Wspieramy takie inicjatywy!

Tak właśnie tworzy się nowa, muzyczna historia!

Ponad 20 uczniów szkół podstawowych wzięło udział w I Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym im. Alfonsa Brandta, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Alfonsa Brandta w Kurnosie Drugim przy współpracy ze Społeczną Akademią Nauk Filia w Bełchatowie.

Uczestnicy popisali się maestrią, a słuchacze mieli okazję usłyszeć tak muzykę klasyczną, jak i utwory z gatunku muzyki popularnej.

Jako uczelnia z wielką radością podjęliśmy się wsparcia tak wspaniałej inicjatywy, m.in. fundując nagrody dla młodych, ale jakże uzdolnionych laureatów konkursu!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia :)

Ps. Szczególne podziękowania dla studentów z KN "Klub Aktywnego Pedagoga" za wsparcie organizacyjne wydarzenia.