Wpływ dorosłych na kształtowanie norm społecznych dzieci i młodzieży - zaproszenie na Certyfikowaną Konferencję

Certyfikowana Konferencja dla przedstawicieli placówek oświatowych przed nami!

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować o pierwszej w tym roku konferencji organizowanej przez Akademię Profilaktyki Kliniki Wolmed oraz Szkołę Podstawową im. A. Brandta w Kurnosie Drugim przy patronacie i współpracy organizacyjnej Koła Naukowego Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji oraz Klubu Aktywnego Pedagoga działających przy Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie.

Konferencja organizowana jest pod hasłem „Wpływ dorosłych na kształtowanie norm społecznych dzieci i młodzieży”.

Termin, w którym odbędzie się konferencja to 15 marca 2021 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej im. A. Brandta w Kurnosie Drugim (sala gimnastyczna).

LICZBA MIEJSC JEST MOCNO OGRANICZONA!!

Zapisy dla naszych studentów prowadzone są pod adresem mailowym belchatow@san.edu.pl.

Pozostałe chętne osoby proszone są o kontakt pod nr. telefonu 797 744 791.

Co zrobić jeśli chcesz wziąć udział w konferencji?

Wypełnij załączony poniżej formularz i prześlij do na ww. adres mailowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz informację o dostępności miejsc.

Co ważne, każdy uczestnik otrzyma certyfikat!

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału!