Wręczenie nagród laureatkom konkursu internetowego - Tuwim? Znam!

Po wielkich zmaganiach 16 maja br. w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej Filii w Bełchatowie zostały wręczone nagrody laureatkom konkursu internetowego Tuwim? Znam!, który wpisywał się w cykl imprez w ramach Roku Juliana Tuwima. Fundatorem nagród była Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie. Upominki zwycięzcom wręczył Dziekan Społecznej Akademii Nauk Wydział w Bełchatowie dr Mirosław Wasielewski.

Drodzy Studenci, informujemy Was także o dalszym podpisaniu porozumienia z Biblioteką Pedagogiczną, w związku, z którym zostały przekazane przez Kierownika Społecznej Akademii Nauk Wydział w Bełchatowie Mirosława Olszewskiego jeszcze większe zasoby najnowszych wydań książek, które możecie wypożyczać.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Informujemy także, że wszyscy użytkownicy Biblioteki Pedagogicznej mają możliwość korzystania z bezpłatnego dostępu do Wifi.