Zajęcia świąteczne w Akademii Bolka i Lolka

Studenci bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk z Koła Naukowego Języka Angielskiego „English Fun at SAN” zapoznali uczniów Przedszkola Samorządowego nr 2 z tradycjami, związanymi z obchodami Świąt Wielkanocnych w krajach anglojęzycznych.

Z okazji nadchodzących Świąt studenci Społecznej Akademii Nauk Wydziału w Bełchatowie przeprowadzili wraz z nauczycielami przedszkola zajęcia, którym towarzyszyła znakomita zabawa. Słuchaczy Akademii Bolka i Lolka odwiedziły mieszkające w Wielkiej Brytanii zwierzęta Wielkanocne, które wymieniły się z dziećmi spostrzeżeniami na temat zwyczajów, panujących w ich ojczyznach. Wszyscy uczestnicy warsztatów z wielkim entuzjazmem uczestniczyli w zabawach edukacyjnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.