Zaproszenie na Certyfikowaną Konferencję „Wpływ dorosłych na kształtowanie norm społecznych dzieci i młodzieży”

Certyfikowana Konferencja dla przedstawicieli placówek oświatowych przed nami!

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować o pierwszej w tym roku konferencji organizowanej przez:

Akademię Profilaktyki Kliniki Wolmed oraz Szkołę Podstawową im. A. Brandta w Kurnosie Drugim przy patronacie i współpracy organizacyjnej Koła Naukowego Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji oraz Klubu Aktywnego Pedagoga działających przy Społecznej Akademii Nauk Filii w Bełchatowie.

Konferencja organizowana jest pod hasłem

„Wpływ dorosłych na kształtowanie norm społecznych dzieci i młodzieży”.

Termin, w którym odbędzie się konferencja to 15 marca 2021 r. o godzinie 17.00 w Szkole Podstawowej im. A. Brandta w Kurnosie Drugim (sala gimnastyczna).

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!

Zapisy dla studentów Filii Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie prowadzone są pod adresem mailowym belchatow@san.edu.pl.

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!