Aktualności

Zaproszenie na certyfikowane szkolenie

« wróć
 Urząd Gminy Bełchatów wspólnie ze Społeczną Akademią Nauk, Regionalną Izbą Gospodarczą w Bełchatowie oraz Wydawnictwem Seidel – Przywecki rozpoczyna cykl bezpłatnych certyfikowanych szkoleń i seminariów kierowanych do przedsiębiorców, samorządów oraz instytucji z nimi związanych. Pierwsze seminarium odbędzie się już w czwartek, 4 czerwca 2020 roku i poświęcone będzie energooszczędnej eksploatacji głębinowych ujęć wody. Poprowadzi je dr Marian Strączyński z firmy MAST.
- Kwestie, o których będziemy mówić, są szczególnie aktualne w obecnym czasie i najprawdopodobniej niestety z każdym rokiem będą na aktualności zyskiwać. My chcemy pokazać samorządom, przedsiębiorcom czy spółkom komunalnym, jak zarządzać eksploatacją ujęć i jak robić to energooszczędnie – podkreśla dr Marian Strączyński.
 
Jak podkreśla Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc, seminarium poświęcone eksploatacji będzie pierwszym z cyklu certyfikowanych szkoleń.
- Bardzo mnie cieszy fakt, że jest to już kolejna inicjatywa, która jest pokłosiem spotkania „Biznes i Samorząd”, które w lutym zorganizowaliśmy w Wielopolu – zaznacza Wójt Gminy Bełchatów, Konrad Koc. W spotkaniu tym wzięło udział blisko stu przedsiębiorców i samorządowców związanych z Gminą Bełchatów. W kwietniu tego roku powołano Społeczną Radę Przedsiębiorców Gminy Bełchatów. - Pan dr Marian Strączyński jest członkiem Społecznej Rady Przedsiębiorców i jest dla mnie niezmiernie satysfakcjonujące, że teraz swoją wiedzą i doświadczeniem chce podzielić się z innymi tym bardziej, że tematyka tego seminarium jest wyjątkowo aktualna – dodaje Konrad Koc.

Mirosław Olszewski ze Społecznej Akademii Nauk wskazuje, że cykl certyfikowanych szkoleń to forma przekazu wiedzy, z której skorzystać mogą przedstawiciele najróżniejszych branż. - Mamy już sygnały dotyczące kolejnych tematów, które powinny być omawiane podczas naszych kolejnych seminariów. Czekamy na informacje od przedsiębiorców, samorządów czy instytucji, które chciałby się w to przedsięwzięcie zaangażować.
 
Seminarium „Energooszczędna eksploatacja głębinowych ujęć wody” 
odbędzie się 4 czerwca 2020 roku w godz. 10-12.30 w formule on-line.
 
 Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy przesłać zgłoszenie na maila: promocja@ugbelchatow.pl ;
(zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca). 
 
Wszyscy uczestnicy otrzymają link aktywacyjny, umożliwiający udział w seminarium. Szczegóły dotyczące programu szkolenia dostępne są w załączniku.
 
 źródło : UG Bełchatów